W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja samochodów osobowych w Białogardzie

07.04.2021

Zdjęcie przedstawia dwa pojazdy uczestniczące w zdarzeniu widoczne od przodu. Z lewej strony srebrny Seat z uszkodzoną maską przednią i atrapą chłodnicy. Z prawej czerwone BMW z widocznymi wgnieceniami nadkola i drzwi przednich pasażera. Pojazdy obsypane śniegiem. Za pojazdem BMW widoczny od pasa w górę strażak w ubraniu specjalnym i czerwonym hełmem. W tle zdjęcia widoczne domy mieszkalne po obu stronach drogi

7 kwietnia 2021 roku około godziny 7.00 na skrzyżowaniu ulic Zamojskiego i Wyspiańskiego w Białogardzie doszło do groźnej kolizji dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobnie w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu zderzyły się pojazdy marki BMW i Seat w których  podróżowały dwie osoby. W chwili przybycia zastępów ratowniczych uczestnicy kolizji znajdowali się na poza pojazdami. Działania zastępów strażackich polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu.  W działaniach brały udział dwa zastępy strażaków z JRG w Białogardzie i  Policja. Straty w pojazdach oszacowano na 10 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (3)