W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja samochodów w Białogardzie

16.07.2021

Zdjęcie przedstawia uszkodzoną karoserię białego samochodu marki VW Golf podczas kolizji na ul. Drzymały w Białogardzie. Pojazd widoczny przodem od strony kierowcy. Obok pojazdu strażacy w umundurowaniu specjalnym. Jezdnia wokół pojazdu posypana sorbentem

16 lipca 2021 roku około godziny 12.40 na ulicy Drzymały w Białogardzie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych.  Jeden pojazd odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem zastępów strażackich. Na drodze pozostały uszkodzone pojazdy marki VW Golf 7 i VW Golf 3. Działania zastępów strażackich polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, kierowaniu ruchem drogowym, usunięciu wycieków płynów eksploatacyjnych. W działaniach brały udział JRG w Białogardzie i Policja. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, straty w pojazdach oszacowano na 30 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (3)