W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja w miejscowości Byszyno

02.09.2021

Kolizja w miejscowości Byszyno w powiecie białogardzkim. Zdjęcie przedstawia widoczny od przodu uczestniczący w zdarzeniu biały samochód dostawczy marki Ford z uszkodzonym płatem przednim maski. Na jezdni są widoczne wycieki płynów eksploatacyjnych. W głębi zdjęcia radiowóz policyjny

2 września 2021 roku około godziny 13.30 w miejscowości Byszyno w powiecie białogardzkim doszło do kolizji pojazdu dostawczego z samochodem osobowym. Prawdopodobnie w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym samochód marki Ford uderzył w tył pojazdu marki Citroen. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. W działaniach brały udział: JRG w Białogardzie, Policja.  Straty w pojazdach oszacowano na 20 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (2)