W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja w miejscowości Podborsko

01.05.2021

Zdjęcie przedstawia trzy samochody uczestniczące w kolizji na jednym pasie ruchu. Kolejno widoczne od przodu pojazdy Mercedes, Renault i Hyundai wszystkie koloru szarego. Za nimi od czerwony samochód strażacki widoczny od tyłu. Za pojazdami od strony pobocza stoi grupa strażaków i uczestników kolizji

1 maja 2021 roku około godziny 13.35 w pobliżu miejscowości Podborsko w powiecie białogardzkim doszło do groźnej kolizji trzech samochodów osobowych. Prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności w ruchu drogowym zderzyły się pojazdy marki Mercedes, Renault i Hyundai. Pojazdami łącznie podróżowało dziewięć osób. W chwili przyjazdu sił ratowniczych uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza pojazdami, nie uskarżali się na dolegliwości. Działania zastępów strażackich polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojeździe Hyundai i Renault i kierowaniu ruchem drogowym. Ratownicy wycieki płynów eksploatacyjnych zabezpieczyli sorbentem. W działaniach brały udział: JRG w Białogardzie, OSP w Tychowie, Policja. Straty oszacowano na 20 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (3)