W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Lekcja ze strażakiem w Białogardzie i Pomianowie

12.11.2021

Zdjęcie przedstawia strażaka prowadzącego zajęcia z dziećmi w szkole. Dzieci siedzą przy ławkach. Strażak w umundurowaniu służbowym stoi przy tablicy. Obok niego przy biurku siedzi Pani Nauczycielka. Zdjęcie zrobione od strony wejścia do sali

W minionym tygodniu asp. sztab. Łukasz Sikorski został zaproszony do Szkoły Podstawowej nr 4 w Białogardzie i Szkoły Podstawowej w Pomianowe w celu przeprowadzenie spotkania z dziećmi. Uczniowie klasy ósmej na lekcji edukacji o bezpieczeństwie zapoznali się ze strukturą organizacyjną Państwowej Straży Pożarnej oraz poznali podstawowe informacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej i prewencji. Młodzież pytała również o sposoby naboru do służby i możliwości rozwoju poprzez pracę w szeregach PSP. Spotkanie bardzo się spodobało i uczniowie już zapowiedzieli, że z chęcią spotkają się kolejny raz.

Opracowanie: mł. ogn. mgr Marcin Rynkiewicz
Zdjęcia: archiwum KP PSP Białogard

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}