W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar w Sińcach

25.09.2021

Na zdjęciu duża ogrodowa altanka. Budynek wykonany z czerwonej cegły i kamieni. Przy budynku stoi 4 strażaków, dwóch z nich ma na sobie aparaty ochrony dróg oddechowych. Strażacy stawiają drabinę przy budynku objętym pożarem. Z budynku wydostaje się dym

25.09.2021 o godzinie 18:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła formatka z informacją o pożarze szopy w miejscowości Sińce. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z Białogardu, Stanomina i Rogowa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że pożarem objęta jest duża ogrodowa altanka. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu 2 prądów wody z szybkiego natarcia na palący się obiekt. Pożar został ugaszony. Budynek dodatkowo został sprawdzona kamerą termowizyjną aby uniknąć pozostawiania ukrytych zarzewi ognia. Działania zakończono o godzinie 19:49. Straty oszacowano na 50 tys złotych a prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Opracowanie: mł. ogn. mgr Marcin Rynkiewicz
Zdjęcia: archiwum KP PSP Białogard

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}