W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek w miejscowości Osówko

22.08.2021

Zdjęcie przedstawia widok żółtego samochodu osobowego, który uderzył w ogrodzenie posesji. Zdjęcie wykonane z dachu samochodu strażackiego. Wokół pojazdu strażacy w ubraniach specjalnych

22.08.2021 o godzinie 12:07 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej odebrało zgłoszenie o wypadku w miejscowości Osówko - samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Białogard oraz Strażacy z OSP Osówko. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren akcji i przystąpiono do działań ratowniczych. Udzielono pierwszej pomocy poszkodowanej osobie podróżującej Fiatem Punto, odłączono akumulator i zabezpieczono wycieki z auta. Po przyjeździe ZRM przekazano pacjentkę w ręce lekarzy. Na tym działania zakończono.

Opracowanie : mł. ogn. mgr Marcin Rynkiewicz
Zdjęcia : archiwum KP PSP Białogard

Zdjęcia (4)