W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek w miejscowości Słonino

09.06.2021

Wypadek w miejscowości Słonino w powiecie białogardzkim. Zdjęcie przedstawia stojący na poboczu widoczny bokiem od strony kierowcy szary samochód marki Skoda Octavia. Karoseria pojazdu jest uszkodzona, szyba przednia pobita. Za samochodem strażacy, ratownicy medyczni, policjanci i osoby uczestniczące w wypadku

9 czerwca 2021 roku około godziny 17.50 w miejscowości Słonino w powiecie białogardzkim doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Prawdopodobnie w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym zderzyły się Mercedes Actros z Skodą Octavią. Pojazdami łącznie podróżowało pięć osób w tym dwoje dzieci. W chwili przybycia na miejsce zastępów straży pożarnych policjanci i ratownicy medyczni udzielali pomocy poszkodowanym, którzy znajdowali się poza pojazdami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wstrzymaniu ruchu pojazdów do czasu zakończenia działań. Odłączono akumulator w aucie osobowym i udzielono wsparcia psychicznego dziecku podarowując mu maskotkę misia ratownika. Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Koszalinie. W działaniach brały udział: JRG w Białogardzie, OSP w Tychowie, Policja, ZRM.  Straty w pojazdach oszacowano na 35 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (3)