W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zabezpieczenie lądowiska dla LPR

23.04.2021

Zdjęcie przedstawia lądujący przy kościele mariackim w Białogardzie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Żółty śmigłowiec unosi się nad dachami budynków mieszkalnych

23 kwietnia 2021 roku około godziny 10.00 Powiatowe Stanowisko Kierowania KP PSP w Białogardzie  zostało zaalarmowane o potrzebie zabezpieczenia lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na Placu Wolności w Białogardzie. Do działań zostały zadysponowane trzy zastępy ratownicze z JRG PSP w Białogardzie z 8 strażakami. Działania zastępów strażackich polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wspólnie z Policją wstrzymaniu ruchu pojazdów w obrębie Placu Wolności na czas prowadzonych przez Zespół Ratownictwa Medycznego działań ratowniczych.  W działaniach brały udział: JRG w Białogardzie, Policja, ZRM, LPR.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: Sylwia Krych

Zdjęcia (2)