W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie samochodów w Białogardzie

08.06.2021

Zdjęcie przedstawia miejsce wypadku na ulicy Połczyńskiej w Białogardzie. W tle dwa pojazdy strażackie, a przed nimi na drodze uszkodzony samochód Renault Clio. Przed pojazdem strażacy i policjanci

8 czerwca 2021 roku około godziny 15.55 na ulicy Połczyńskiej w Białogardzie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych, którymi podróżowały łącznie 4 osoby w tym jedno dziecko.  Prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności podczas manewru wyprzedzania zderzyły się pojazdy marki Renault Clio, VW Passat i Kia Sportage. Działania zastępów strażackich polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wstrzymaniu ruchu pojazdów i udzieleniu pomocy medycznej 2 osobom. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowanych z drobnymi urazami przekazano ratownikom. W działaniach brały udział: JRG w Białogardzie, Policja, ZRM.  Straty w pojazdach oszacowano na 10 tys. zł.

Opracowanie: Jacek Twardoń
Zdjęcia: z archiwum KP PSP w Białogardzie

Zdjęcia (4)