W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek w miejscowości Nieczajna Dolna

13.05.2021

Na zdjęciu widać samochód osobowy, który uszkodził ogrodzenie posesji, ma on uszkodzony przód i otwartą maskę, w tle droga oraz przejeżdżające nią samochody.

O godz. 10:54 dnia 13.05.2021 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Nieczajna Dolna, na drodze powiatowej, w którym udział brało 2 samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Po udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia zadysponowane zostały: zastęp GBARt2/16 z JRG Dąbrowa Tarnowska oraz SLRt OSP KSRG Smęgorzów, OSP Nieczajna Górna, ZRM oraz Policja.

Opracowanie: mł. kpt. Kaczówka Mateusz, KP PSP Dąbrowa Tarnowska.

Zdjęcia: archiwum JRG Dąbrowa T.

Zdjęcia (3)