W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek w Radwanie (DK 73)

11.01.2021

Na zaśnieżonym rowie stoi samochód osobowy koloru srebrnego z uszkodzonym przodem i bokiem, widać urwane koło i wystrzelone poduszki powietrzne. Za nim teren zabezpiecza stojący samochód Straży Pożarnej. W tle widać długą kolejkę samochodów, które utknęły w korku.

11 stycznia w godzinach przedpołudniowych na drodze krajowej nr. 73 w miejscowości Radwan, doszło do wypadku samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Obrażenia w wyniku zdarzenia doznała jedna osoba kierująca samochodem osobowym.

W zdarzeniu interweniowały jednostki z JRG Dąbrowa Tarnowska w sile dwóch zastępów GBARt oraz OSP KSRG Szczucin w sile dwóch zastępów GBA i GBARt. Dodatkowo na miejscu zdarzenia czynności wykonywała Policja. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala przez Zespołół Ratownictwa Medycznego.

Droga krajowa pozostawała nieprzejezdna przez około 2 godziny.

Opracował: asp. Kaczówka Mateusz KP PSP Dąbrowa Tarnowska

Zdjęcia: Archiwum JRG Dąbrowa Tarnowska

Zdjęcia (3)