W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek w Skrzynce (DK 73)

12.01.2021

Na zdjęciu widać samochód osobowy z uszkodzonym tyłem i podniesioną maską, obok samochodu stoją Strażacy i Policjant. Za samochodem osobowym znajduje się samochód straży pożarnej który oświetla teren działań. Po prawej stronie widać tył naczepy samochodu ciężarowego stojącego na poboczu.

12 stycznia w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr. 73 w miejscowości Skrzynka, doszło do wypadku samochodu ciężarowego z dwoma samochodami osobowymi. Obrażenia w wyniku zdarzenia doznały trzy osoby podróżujące samochodami osobowymi.

W zdarzeniu interweniowały jednostki z JRG Dąbrowa Tarnowska w sile dwóch zastępów GBARt oraz OSP KSRG Szczucin w sile dwóch zastępów GBA i GBARt. Dodatkowo na miejscu zdarzenia czynności wykonywała Policja. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Droga krajowa pozostawała nieprzejezdna przez około 3 godziny.

Opracował: asp. Łosowski Marcin KP PSP Dąbrowa Tarnowska

Zdjęcia: Archiwum JRG Dąbrowa Tarnowska

Zdjęcia (4)