W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Komendy Powiatowej PSP w Dębicy

Aby można było złożyć wniosek do urzędu konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP (www.epuap.gov.pl) – konto jest bezpłatne)

  1. Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP), pozwalająca na składanie dokumentów elektronicznych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, jest opublikowana w systemie ePUAP.
  2. Akceptowalnymi formatami plików dołączanych do formularzy są:  DOC, DOCX, RTF, ODT, TXT, PDF, XLS, XSLX, ODS, GIF, TIF, JPG, PNG
  3. Konto użytkownika. Obywatel składający wniosek przez ePUAP musi mieć konto użytkownika na tej platformie oraz bezpieczny podpis elektroniczny lub profil zaufany pozwalające na podpisywanie dokumentów elektronicznych.
  4. Konto użytkownika ePUAP można założyć na stronie http://epuap.gov.pl/.
  5. Osoby nieposiadające bezpiecznego podpisu elektronicznego mogą złożyć wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego, który należy potwierdzić stawiając się osobiście w dowolnym punkcie potwierdzania profilu zaufanego.
{"register":{"columns":[]}}