W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

bryg. mgr inż. Agnieszka Mendelska.

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zastępca Komendanta, Kobieta, krótkie włosy w mundurze galowym na białym tle. Widoczny stopień brygadiera oraz odznaczenie.

bryg. mgr inż. Agnieszka MENDELSKA
Zastępca Komendanta Powiatowego PSP
w Kamiennej Górze

Agnieszka MENDELSKA urodziła się 02 stycznia 1978 r. w Nowym Sączu. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczęła  w 1997 r. jako słuchacz-podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W roku 2002 uzyskała tytuł magistra inżyniera pożarnictwa.

Po ukończeniu szkoły oficerskiej skierowana została do pełnienia służby w Komendzie Miejskiej PSP w Wałbrzychu, na stanowisku dyżurny operacyjny w wydziale operacyjno – szkoleniowym.  Pełniła tu służbę na kolejnych stanowiskach służbowych, zajmując ostatecznie 1.11.2011r.stanowisko kierownika sekcji d.s. kontrolno – rozpoznawczych.

Decyzją Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP  z dniem 11 listopada 2017 r. została przeniesiona do Komendy Powiatowej PSP w Kamiennej Górze i powołana  na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kamiennej Górze. Sprawuje nadzór nad wykonywaniem zadań przez: Wydział ds. Operacyjno – Szkoleniowy, samodzielne stanowisko d.s. kontrolno-rozpoznawczych oraz jednostkę ratowniczo-gaśniczą.

Odznaczona m. in. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.01.2021 13:59 Marek Malich
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marek Malich
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. mgr inż. Agnieszka Mendelska. 2.0 08.02.2021 14:24 Marek Malich
bryg. mgr inż. Agnieszka Mendelska. 1.0 08.01.2021 13:59 Marek Malich

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}