W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste podpisanie porozumienia z WSP Pomiechówek

12.07.2021

wsp

W dniu 8 lipca 2021 roku miało miejsce uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim bryg. Stanisławem Brzozowskim a WSP Pomiechówek.  Podczas podpisania porozumienia obecni byli:

1. Szef Delegatury Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej podpułkownik Mariusz Wojtaszek,
2. Kierownik Sekcji Przechowywania Pomiechówek starszy chorąży sztabowy Dariusz Liberek,
3. Komendant Wojskowej Straży Pożarnej w Pomiechówku młodszy chorąży Mariusz Paprota. 

Podpisane porozumienie dotyczy zasad współpracy podczas działań ratowniczo-gaśniczych na terenie powiatu nowodworskiego. Strażacy WSP Pomiechówek pełnią służbę 24h na dobę. Dzięki temu są zawsze gotowi do natychmiastowego wyjazdu do zdarzeń w sytuacji zagrożenia. 

WSP Pomiechówek wchodzi w skład jednostek ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu. Łącznie do dyspozycji jest 21 jednostek. 12 z nich jest włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. 9 jednostek, w tym WSP Pomiechówek, wchodzi w skład jednostek, które nie zostały włączone do systemu.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz życzymy wszelkiej pomyślności. 

Zdjęcia (5)