W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. kpt. mgr inż. Bartłomiej Marcinów

Komendant Powiatowy PSP w Oławie

st. kpt. Bartłomiej Marcinów

st. kpt. mgr inż. Bartłomiej Marcinów
Komendant Powiatowy PSP
w Oławie

Bartłomiej MARCINÓW urodził się 10 września 1979 r. w Oławie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2004 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Oławie. W następnych latach służbę pełnił na kolejnych stanowiskach służbowych w tutejszej Komendzie. Od 2015 roku mianowany na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oławie.

Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje zawodowe, kończąc w 2008 roku Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, a w 2013 uzyskał tytuł inżyniera pożarnictwa w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. W 2016 roku ukończył podyplomowe studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej na kierunku Ratownictwo chemiczne – Identyfikacja zagrożeń i likwidacja skażeń.

Decyzją Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP został powołany, z dniem 15 września 2017 r., na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Oławie. Sprawuje bezpośredni nadzór nad wykonywaniem zadań przez: Sekcję Finansów, Sekcję Kwatermistrzowsko-Techniczną, Stanowisko Organizacyjno-Kadrowe oraz Stanowisko ds. BHP.

Odznaczony m. in. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej i Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
19.01.2021 12:17 Krzysztof Gielsa
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Zastępca Komendanta Powiatowego
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. kpt. mgr inż. Bartłomiej Marcinów 1.0 19.01.2021 12:17 Krzysztof Gielsa

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}