Powrót

"Bezpieczne ferie, bezpieczne lodowiska" wspólna akcja Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej i Policji w Pabianicach

30.06.2026

W dniu 30 stycznia br. na popularnym "Lewitynie" - obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach, obyła się pogadanka i pokazy z ratownictwa lodowego dla młodzieży ze szkół z powiatu pabianickiego. Łącznie ok. 120 dzieci oraz 10 opiekunów.

Zdjęcie wykonane podczas akcji "Bezpieczne Ferie 2026". Na zdjęciu młodzież przyglądająca się pokazom ratownictwa lodowego. Pokazy realizowane przez strażaków KP PSP w Pabianicach.

Podczas pokazów strażacy z tut. Komendy zaprezentowli sposoby podejmowania osób poszkodowanych pod którymi zarwał się lód. Kolejnym elementem był pokaz związany z udzielaniem pierwszej pomocy osobom, które ucierpiały pod którymi zarwał się lód.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}