W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane kontaktowe

Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej
w Pabianicach

ul. Kilińskiego 4
95-200 Pabianice

NIP: 731-16-93-368,
REGON: 472071827

tel. +48 42 22 54 300 - Centrala
tel. +48 42 22 54 327 - Sekretariat
fax. +48 42 22 54 326 - FAX

e-mail: kppsp10@straz.lodz.pl

Wydział operacyjny

st. kpt. Michał Kuśmirowski - Naczelnik Wydziału
tel. +48 42 22 54 303
e-mail: m.kusmirowski@straz.lodz.pl

st. sekc. Bartosz Angiel - Starszy Technik
tel. +48 42 22 54 305
e-mail: b.angiel@straz.lodz.pl

Sekcja kwatermistrzowsko-techniczna

mł. bryg. Maciej Łubisz - Kierownik Sekcji
tel. +48 42 22 54 308
e-mail: m.lubisz@straz.lodz.pl

st. asp. Ryszard Szymczak - Starszy Inspektor
tel. +48 42 22 54 309
e-mail: r.szymczak@straz.lodz.pl

Sekcja kontrolno-rozpoznawcza

mł. bryg. Maria Tomczyk - Kierownik Sekcji
tel. +48 42 22 54 306
e-mail: m.tomczyk@straz.lodz.pl

st. kpt. Adam Kot - Specjalista
tel. +48 42 22 54 310
e-mail: a.kot@straz.lodz.pl

Sekcja finansów

Elżbieta Majer - Główny Księgowy
tel. +48 42 22 54 317
e-mail: e.majer@straz.lodz.pl

Paweł Muszyński - Starszy Inspektor
tel. +48 42 22 54 318
e-mail: p.muszynski@straz.lodz.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadrowych

Agnieszka Kociołek - Starszy Inspektor
tel. +48 42 22 54 328
e-mail: a.kociolek@straz.lodz.pl

Samodzielne stanowisko ds. organizacyjnych

Dominika Wojtaszek - Sekretarka
tel. +48 42 22 54 327
e-mail: d.wojtaszek@straz.lodz.pl

Jednostka ratowniczo-gaśnicza

bryg. Paweł Karasiński - Dowódca JRG
tel. +48 42 22 54 311
e-mail: p.karasinski@straz.lodz.pl

Dowódcy zmiany
tel. + 48 42 22 54 313

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 19:32 st. sekc. Bartosz Angiel
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Samodzielne stanowisko ds. organizacyjnych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane kontaktowe 4.0 02.02.2021 15:10 st. sekc. Bartosz Angiel
Dane kontaktowe 3.0 10.12.2020 15:28 st. sekc. Bartosz Angiel
Dane kontaktowe 2.0 10.12.2020 14:55 st. sekc. Bartosz Angiel
Dane kontaktowe 1.0 08.12.2020 19:32 st. sekc. Bartosz Angiel

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP