W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja dla osób z niepełnosprawnościami

Informacja dla osób niesłyszących lub słabosłyszących

Aby skutecznie komunikować się z naszym urzędem osoby niesłyszące lub słabosłyszące mogą:

 • napisać pismo/złożyć wniosek na adres: Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach, ul. Kilińskiego 4, 95-200 Pabianice,
 • wysłać e-mail na adres: kppsp10@straz.lodz.pl ,
 • zadzwonić przy pomocy osoby trzeciej na numer telefonu: (42) 225 43 00,
 • spotkać się osobiście w pomieszczeniu przeznaczonym do obsługi interesantów w Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, na parterze przy wejściu głównym. Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach przyjmuje interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.

 
 

Informacja dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu i osób starszych:

 • do wejścia głównego budynku Komendy Powiatowej PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, można się dostać głównym wejściem na parterze od strony ulicy Kilińskiego.
 • miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parkingu przy głównej bramie wjazdowej na teren KP PSP.
 • w budynku na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu, które poruszają się na wózku inwalidzkim. 
 • osoby z niepełnosprawnością narządów ruchu i osoby starsze przyjmowane są w pomieszczeniu przeznaczonym do obsługi interesantów w Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, na parterze przy wejściu głównym. Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, przyjmuje interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.
   

Informacja dla osób niewidzących lub słabowidzących:

Aby skutecznie załatwić sprawę w naszym urzędem osoby niewidzące lub słabowidzące mogą złożyć dokumenty, za pośrednictwem osób trzecich, w kancelarii Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, na parterze przy wejściu głównym, przesłać dokumenty na adres e-mail kppsp10@straz.lodz.pl:

 • osoby niewidzące lub słabowidzące mogą umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem tel. (42) 225 43 00 lub osobiście w Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach, na parterze przy wejściu głównym. Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4, przyjmuje interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 19:25 st. sekc. Bartosz Angiel
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Koordynator ds. dostępności
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja dla osób z niepełnosprawnościami 1.0 08.12.2020 19:25 st. sekc. Bartosz Angiel

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP