W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Bezpiecznie nad wodą" - jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą

08.07.2021

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci uczestniczących w pogadance w ramach akcji "Bezpiecznie nad wodą" współorganizowanej przez Państwową Straż Pożarną.

W dniu 8 lipca 2021 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach brali udział w akcji "Bezpiecznie nad wodą" zorganizowanej przez Straż Miejską w Pabianicach, która odbyła się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 
w Pabianicach przy ul. Bugaj 110.
"Bezpiecznie nad wodą" miała na celu podniesienie świadomości z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz bezpieczeństwa podczas wakacji, ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania właściwych postaw i zachowań podczas przebywania nad wodą.
Strażacy PSP wspólnie ze strażakami OSP Pabianice zaprezentowali pokaz ratownictwa wodnego a także  uczyli udzielania pierwszej pomocy, właściwego zachowania podczas wypoczynku nad wodą i w lesie oraz przypominali zasady właściwego powiadamiania służb
 o zaistniałym zagrożeniu.

Zdjęcia (2)