W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne projektu Ustawy o ochotniczej straży pożarnej

07.05.2021

Logo Państwowej Straży Pożarnej w wersji kolorowej. Biały napis Państwowa Straż Pożarna na wstędze koloru kobaltowego. Powyżej historyczny hełm strażacki z godłem Państwa Polskiego - Orłem Białym umieszczonym na tle czerwonego koła. Hełm otaczają od góry dwa historyczne toporki strażackie osadzone na drzewcach koloru złotego. Nad toporkami czerwone płomienie. Poniżej napisu oraz z lewej i prawej strony hełmu znajuje się wieniec wieniec koloru złotego z liści i owoców dębu oraz wawrzynu.

W ramach konsultacji społecznych projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej w całym kraju odbędzie się cykl spotkań z druhami OSP. W spotkaniach swój udział zapowiedzieli m.in. Komendant Główny PSP, Komendanci Wojewódzcy PSP, a także  sekretarz stanu w MSWiA Pan Maciej Wąsik.

Pierwsze spotkania w kraju odbędą się już 10 maja. O terminach spotkań  w naszym powiecie poinformujemy w najbliższym czasie.

Spotkania będą odbywały się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Poniżej zamieszczamy projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, zachęcamy do zapoznania się z nim.

Materiały

Projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej
projekt​_ustawy​_o​_OSP.pdf 0.17MB
Projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej
projekt​_ustawy​_o​_OSP.docx 0.03MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
14.05.2021 08:53 Bartosz Angiel
Pierwsza publikacja:
07.05.2021 13:28 st. sekc. Bartosz Angiel