W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy powiatu pabianickiego wspomagają Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19

19.02.2021

Na pierwszym planie po lewej stronie czerwony pojazd Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutomiersku (nr operacyjny 489E37). Na przednich drzwiach pojazdu w białym prostokącie czerwony napis STRAŻ. Powyżej naklejka z herbem gminy Lutomiersk, na zielonej tarczy kroczący centaur strzelający z łuku o barwie żółtej strzałą o barwie żółtej za siebie w kierunku ogona, zakończonego łbem węża o oku barwy żółtej. Na drugim planie budynek punktu szczepień z widocznym podjazdem dla wózków inwalidzkich. Elewacja budynku ma kolor żółty, dach w kolorze brązowym.

Strażacy powiatu pabianickiego aktywnie wspomagają Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19. Pomagamy m.in. w dotrciu do wyznaczonych punktów szczepień osobm, które nie są tam w stanie dotrzeć we własnym zakresie. Transport odbywa się we wspołpracy z samorządami. 

Do tej pory na terenie naszego powiatu strażacy przetransportowali do punktów szczepień 10 osób.

Przypominamy, że pod numerem 989 funkcjonuje bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepien przeciw COVID-19.

Zdjęcie: OSP Lutomiresk

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
19.02.2021 13:35 st. sekc. Bartosz Angiel
Pierwsza publikacja:
19.02.2021 13:35 st. sekc. Bartosz Angiel