W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizja lokalna obozowiska

05.07.2021

Logo Państwowej Straży Pożarnej w wersji kolorowej. Biały napis Państwowa Straż Pożarna na wstędze koloru kobaltowego. Powyżej historyczny hełm strażacki z godłem Państwa Polskiego - Orłem Białym umieszczonym na tle czerwonego koła. Hełm otaczają od góry dwa historyczne toporki strażackie osadzone na drzewcach koloru złotego. Nad toporkami czerwone płomienie. Poniżej napisu oraz z lewej i prawej strony hełmu znajuje się wieniec wieniec koloru złotego z liści i owoców dębu oraz wawrzynu.

W dniu 5 lipca 2021 r. strażacy PSP wspólnie z funkcjonariuszami KP Policji w Pabianicach przeprowadzili wizję lokalną na terenie obozowiska harcerskiego zlokalizowanego na terenie w zakolu rzeki Grabi w miejscowości Barycz zorganizowanego przez „Rodzinę Harcerską” działającą przy Stowarzyszeniu Społecznie Zaangażowani. Podczas wizji na terenie obozowiska przeprowadzono pogadankę na temat bezpiecznego zachowania się nad wodą 
i w lesie oraz przeprowadzono pokaz sprzętu strażackiego.