W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Tryb działania

Komórki organizacyjne w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu mają obowiązek współdziałania i współpracy między sobą, a także z jednostkami administracji publicznej wykonującymi zadania na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Komórki organizacyjne wykonują zadania w zakresie ustalonym przepisami regulaminu organizacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, a harmonogram realizacji zadań ustalany jest corocznie w oparciu o zatwierdzany przez Starostę Przasnyskiego ROCZNY PROGRAM DZIAŁANIA w zakresie celów i kierunków działania Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu oraz funkcjonowania KSRG na obszarze powiatu na bieżący rok, stanowiący podstawę sporządzenia planu pracy Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.

Projekt planu pracy przygotowuje się na podstawie propozycji kierowników wszystkich komórek organizacyjnych i przedstawia się go do zatwierdzenia Komendantowi Powiatowemu PSP.

Analizę realizacji zadań kierownicy wszystkich komórek organizacyjnych sporządzają w formie sprawozdania po zakończeniu każdego półrocza, nie później niż do 10 dnia miesiąca rozpoczynającego kolejne półrocze. Roczne sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej PSP przedkładane jest do wiadomości Staroście oraz Mazowieckiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP.

Realizacja planu pracy jest koordynowana na bieżąco, a jednocześnie prowadzona jest kontrola wewnętrzna realizacji zadań przez kierownictwo komendy oraz kierowników komórek organizacyjnych w ramach kontroli wewnętrznych.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.11.2020 11:21 asp. Rafał Sekuna
Wytwarzający/ Odpowiadający:
asp. Rafał Sekuna
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Tryb działania 1.0 27.11.2020 11:21 asp. Rafał Sekuna

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}