W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne projektu ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie sokólskim.

25.05.2021

25 maja 2021 roku zakończyły się konsultacje społeczne ze strażakami jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu sokólskiego dotyczące projektu ustawy o Ochotniczych Strażach Pożarnych.

Konsultacje ustawy o OSP w powiecie sokólskim

W ramach konsultacji kierownictwo Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce: st. bryg. Dariusz Wojtecki – komendant powiatowy PSP oraz st. bryg. Dariusz Łukaszewicz – zastępca komendanta powiatowego PSP, zorganizowało i przeprowadziło na terenie każdej z gmin powiatu 10 spotkań, w ktorych udział wzięli samorządowcy oraz druhny i druhowie reprezentujący lokalne jednostki OSP.

Miały one na celu przedstawienie najważniejszych założeń i celów projektu ustawy, wyjaśnienie wątpliwości pojawiających się w czasie prezentacji zagadnień w przedmiotowej sprawie oraz zebranie propozycji i wniosków do dokumentu.

Spotkania przebiegały w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie wnioski i uwagi do projektu ustawy, przedstawione przez przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych zostaną przekazane za pośrednictwem Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku do Komendanta Głównego PSP.

Zdjęcia (5)