Sukces sokólskich uczniów w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

10.06.2022

Eliminacje wojewódzkie OTWP

31 maja 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce, powiat bielski odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Powiat sokólski reprezentowali uczniowie, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych w eliminacjach powiatowych, które odbyły się w Sokółce w kwietniu br.

2. Oliwia Ryszkiewicz – Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej,

Zwycięzcą zmagań w kategorii szkół ponadpodstawowych został Krzysztof Boruch z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej. Tym samym Krzysztof został zakwalifikowany do dalszego etapu konkursu i będzie reprezentować powiat sokólski i województwo podlaskie podczas finału krajowego, który odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca br. w miejscowości Milicz (woj. dolnośląskie).

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że  pozostali reprezentanci powiatu sokólskiego zajęli również bardzo wysokie miejsca: