W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacja dla osób z niepełnosprawnościami

 

Informacja dla osób niesłyszących lub słabosłyszących

 

Aby skutecznie komunikować się z naszym urzędem osoby niesłyszące lub słabosłyszące mogą:

  • napisać pismo/złożyć wniosek na adres: Komenda Powiatowa PSP w Węgrowie, ul. Zwycięstwa 83, 07-100 Węgrów,
  • wysłać e-mail na adres wegrow@mazowsze.straz.pl ,
  • elektronicznie za pomocą platformy ePUAP- adres strony internetowej http://www.epuap.gov.pl/ ,
  • zadzwonić przy pomocy osoby trzeciej na numer telefonu: (25) 7924998,
  • spotkać się osobiście w pomieszczeniu przeznaczonym do obsługi interesantów w Komendzie Powiatowej PSP w Węgrowie przy ul. Zwycięstwa 83, na parterze przy wejściu głównym. Komenda Powiatowa PSP w Węgrowie przyjmuje interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.

 

Informacja dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu i osób starszych:

 

Informacja dla osób niewidzących lub słabowidzących:

Aby skutecznie załatwić sprawę w naszym urzędem osoby niewidzące lub słabowidzące mogą złożyć dokumenty, za pośrednictwem osób trzecich, w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie przy ul. Zwycięstwa 83 na piętrze lub na parterze przy wejściu głównym na Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego, przesłać dokumenty na adres e-mail wegrow@mazowsze.straz.pl lub elektronicznie za pomocą platformy ePUAP- adres strony internetowej http://www.epuap.gov.pl/

  • Osoby niewidzące lub słabowidzące mogą umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem tel. (25) 792 4998 lub osobiście w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie przy ul. Zwycięstwa 83 na piętrze lub na parterze przy wejściu głównym na Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego.
  • Osoby niewidzące lub słabowidzące mogą spotkać się osobiście przy wejściu głównym w pomieszczeniu sali szkoleniowej lub na Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego. Komenda Powiatowa PSP w Węgrowie przyjmuje interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.