W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat personalny – mianowanie na stanowisko Starszego inspektora w sekcji kwatermistrzowsko-technicznej KP PSP w Zambrowie

30.06.2021

Zdjęcie przedstawia od prawej Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie starszego brygadiera Krzysztofa Konieckiego w ubraniu letnim, wyjściowym oraz młodszego aspiranta Tomasza Kolińskiego w ubraniu dowódczo-sztabowym. Funkcjonariusze znajdują się w centralnej części zdjęcia, frontem do obiektywu. Zdjęcie zostało zrobione z okazji mianowania na wyższe stanowisko służbowe młodszego aspiranta Tomasza Kolińskiego i wykonane w jednym z pomieszczeń Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie.

Komendant Powiatowy PSP w Zambrowie st. bryg. Krzysztof Konicki w siedzibie KP PSP w Zambrowie z dniem 1 lipca 2021 r. mianował na stanowisko Starszego inspektora w sekcji kwatermistrzowsko – technicznej mł. asp. inż. Tomasza Kolińskiego.

Mianowanie ww. funkcjonariusza na wyższe stanowisko służbowe było spowodowane potrzebami kadrowymi w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sekcji kwatermistrzowsko – technicznej w KP PSP w Zambrowie.

Pan mł. asp. Tomasz Koliński posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności niezbędne do należytego wypełniania nowych obowiązków służbowych. Jest wzorowym i zdyscyplinowanym strażakiem, który rzetelnie wywiązuje się z nałożonych zadań. W uznaniu  dotychczasowej służby mł. asp. Tomasz Koliński w pełni zasługuje na wyróżnienie mianowaniem na wyższe stanowisko służbowe.

Zdjęcia (2)