W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pomoc w dystrybucji maseczek ochronnych przez zambrowskich strażaków

29.04.2021

Zdjęcie przedstawia dwóch strażaków w ubraniu koszarowym pomagających pracownikowi Urzędu Gminy Zambrów Panu Bogdanowi Pacowi w załadowaniu samochodu dostawczego kartonami zawierającymi maseczki ochronne. Zdjęcie wykonano przy jednym z garaży Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie.

W celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID – 19 w dniu 29 kwietnia br. strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Zambrowie uczestniczyli w dystrybucji maseczek ochronnych, przeznaczonych dla mieszkańców powiatu zambrowskiego.

Łącznie zambrowscy strażacy pomogli w przekazaniu 180000 sztuk maseczek ochronnych dla wszystkich gmin z terenu powiatu.

Przekazywane środki ochrony indywidualnej pochodzące z Agencji Rezerw Materiałowych przekazał dla mieszkańców powiatu zambrowskiego Wojewoda Podlaski. Każdy mieszkaniec naszego powiatu zgodnie z zasadami ustalonymi przez poszczególne samorządy otrzyma 4 maseczki ochronne.

Opracował: Adam Wysmułek
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Zambrowie

Zdjęcia (4)