W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Prewencja społeczna - spotkanie profilaktyczne w Centrum Integracji Społecznej w Zambrowie

09.07.2021

Zdjęcie przedstawia uczestników programu organizowanego przez Centrum Integracji Społecznej w Zambrowie siedzących w ławkach podczas spotkania profilaktycznego z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Omawiający prezentację funkcjonariusz ubrany w krótką czarną koszulkę z logiem PSP oraz spodnie z ubrania dowódczo-sztabowego z pasem. Zdjęcie wykonano w jednym z pomieszczeń wykładowych znajdujących się w budynku Bursy Szkolnej nr 1.

W dniu 9 lipca 2021 roku funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie w odpowiedzi na zaproszenie Centrum Integracji Społecznej w Zambrowie  przeprowadził spotkanie profilaktyczne dla uczestników programu. W ramach spotkania poruszono tematy związane z akcją „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, przypomniano jak we właściwy sposób alarmować służby ratunkowe oraz poruszono tematy związane bezpieczeństwem podczas wakacyjnego wypoczynku.