W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizyta młodzieży z drużyny ZKS Olimpia Zambrów w KP PSP w Zambrowie

30.06.2021

Zdjęcie przedstawia młodzież wraz z dwoma opiekunami z Zambrowskiego Klubu Sportowego Olimpia Zambrów ubranych w stroje sportowe pozującą do zdjęcia z Dowódcą Zmiany kapitanem Marcinem Łubnickim ubranym w ubranie koszarowe na tle budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie.

W dniu 30.06.2021 r. dzieci z drużyny piłkarskiej Zambrowskiego Klubu Sportowego Olimpia Zambrów w ramach półkolonii „Summer  Camp 2021” odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie.  Podczas spotkania młodzi piłkarze dowiedzieli się jak wygląda i na czym polega praca strażaka oraz obejrzeli pojazdy i sprzęt pożarniczy. W trakcie wizyty strażacy przekazali dla uczestników spotkania (2 opiekunów oraz 27 dzieci w wieku 9 - 12 lat) zasady bezpiecznych zachowań w czasie okresu wakacyjnego i letniego wypoczynku. Na koniec wizyty młodzież z ZKS Olimpia  mogła poznać zasady sprawiania oraz metody użycia kurtyny wodnej co stanowiło przyjemne schłodzenie w upalny dzień.

Zdjęcia (3)