W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Do 9 kwietnia 2021 roku, ograniczone osobiste załatwianie spraw abonamentowych w Biurze KRRiT

12.03.2021

Wydział Abonamentu RTV w Biurze KRRiT uprzejmie informuje, że związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. (Dz.U.2021.367 z późn.zm.), ogranicza osobiste załatwianie spraw dotyczących opłat abonamentowych, do 9 kwietnia 2021 r.

formularz opłaty abonamentowej

Rozporządzenie dotyczy ustanowienia  określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu pandemii COVID-19.  

Do 9 kwietnia 2021 r. wszelkie wnioski oraz pisma uzupełniające do prowadzonych postępowań administracyjnych toczących się w sprawach opłat abonamentowych będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej platformy ePUAP.

Wszystkie umówione spotkania, w celu zapoznania się z aktami sprawy, zostają przełożone na terminy późniejsze.

Aby uzgodnić nowy termin, prosimy o kontakt pod numerem telefonu wskazanym w otrzymanym zawiadomieniu.

Jednocześnie, w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej: abonament@krrit.gov.pl lub infolinii: (22) 597 31 01 czynnej w godz. 9:00 - 15:00