W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jak opłacać abonament

Opłatę abonamentową należy wnieść z góry, do 25. dnia pierwszego miesiąca okresu rozliczeniowego.

Decyduje dzień, w którym dokonuje się płatności, a nie dzień, w którym płatność wpływa na rachunek bankowy Poczty Polskiej S.A.

Płatność może być realizowana we wszystkich placówkach Poczty Polskiej SA (bez pobierania dodatkowych opłat ), lub w pozostałych instytucjach finansowych.

Wpłaty dokonuje się na numer rachunku bankowego zawierający indywidualny numer identyfikacyjny abonenta.

 

Tryb wnoszenia opłat abonamentowych:         

  • Osoby fizyczne - jedna opłata abonamentowa niezależnie od liczby używanych odbiorników w gospodarstwie domowym lub w samochodzie.                           
  • Firmy i instytucje - opłata za każdy używany odbiornik radiofoniczny i telewizyjny.                                                                                                                                     
  • Podmioty lecznicze (niebędące przedsiębiorcami w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej), sanatoria, żłobki, publiczne i niepubliczne placówki oświatowe, publiczne i niepubliczne uczelnie, domy pomocy społecznej - jedna opłata, niezależnie od liczby odbiorników używanych w tym samym budynku, zespole budynków lub w samochodach.

Opłaty abonamentowe pobiera się za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych w celu umożliwienia realizacji misji publicznej przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji.

{"register":{"columns":[]}}