W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odszedł na wieczną służbę. Na zawsze w naszej pamięci

20.11.2021

Szarfa kondolencyjna

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas na wieczną służbę komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, st. bryg. Radosław Fijołek.

Radek był związany z pożarnictwem od 1994 roku. Po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej pełnił służbę w komendzie rejonowej PSP w Jeleniej Górze na stanowisku dowódcy sekcji w JRG nr 1, a następnie dowódcy zmiany w JRG nr 2. Od 2003 roku pracował w wydziale operacyjno – szkoleniowym komendy miejskiej PSP w Jeleniej Górze, a od 2007 roku w JRG nr 2 jako zastępca dowódcy. 1 maja 2008 roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP, a od maja 2017 roku na stanowisko komendanta miejskiego PSP.

W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać jako człowiek ciepły, uśmiechnięty i życzliwy. Był także wspaniałym kompanem w codziennej służbie. Pamięć o nim w naszych sercach pozostanie na zawsze.

Kierownictwo komendy wojewódzkiej PSP we Wrocławiu, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego.

Cześć Jego Pamięci !

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione 24 listopada 2021 r. o godzinie 13.00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Mysłowie (Gmina Bolków), po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}