W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Program LIFE

Program LIFE

jedyny instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska, w tym przyrody oraz wpływu człowieka na klimat i dostosowania się do jego zmian. Jego głównym celem jest wspieranie procesu wdrażania wspólnotowego prawa ochrony środowiska, realizacja unijnej polityki w tym zakresie, a także identyfikacja i promocja nowych rozwiązań dla problemów dotyczących środowiska i klimatu.

Program LIFE funkcjonujący w UE nieprzerwanie od 1992 roku będzie kontynuowany w nowej perspektywie finansowej 2021-2027. Najświeższymi informacjami na ten temat Krajowy Punkt Kontaktowy LIFE dzieli się z Państwem podczas organizowanych wydarzeń.

Jeżeli chcą Państwo być na bieżąco, zachęcamy do zapisania się do Newslettera LIFE oraz oglądania naszych materiałów udostępnianych na kanale YouTube.

Logo LIFE

{"register":{"columns":[]}}