W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkania informacyjne on-line. Część II „Fotowoltaika – co nowego w przepisach i rozwiązaniach, czy fotowoltaika dalej się opłaca?"

04.03.2022

zapis

Drugie spotkanie informacyjne przed nami

8 marca 2022 r. o godz. 10:00

Szanowni Państwo!

Przed nami drugie ze spotkań informacyjnych, w trakcie których omawiamy interesujące zagadnienia związane z efektywnością energetyczną oraz OZE.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 marca 2022 r. o godz. 10:00.

Temat spotkania: „Fotowoltaika – co nowego w przepisach i rozwiązaniach, czy fotowoltaika dalej się opłaca?"

W trakcie webinaru omówione zostaną nadchodzące zmiany w zasadach rozliczania energii wprowadzonej do sieci z instalacji PV oraz ich efekty dla Prosumenta.

Zapisy na to wydarzenie możliwe są pod poniższym linkiem:

Część II Fotowoltaika – co nowego w przepisach i rozwiązaniach, czy fotowoltaika dalej się opłaca?Fotowoltaika – co nowego w przepisach i rozwiązaniach, czy fotowoltaika dalej się opłaca?

 

Zapraszamy do udziału!

Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Katowicach

NFOŚiGW w Warszawie

oraz

Doradcy Energetyczni Partnerów:

WFOŚiGW w Białymstoku, WFOŚiGW w Gdańsku, WFOŚiGW w Katowicach, WFOŚiGW w Kielcach, WFOŚiGW w Krakowie, WFOŚiGW w Łodzi, WFOŚiGW w Olsztynie, WFOŚiGW w Opolu, WFOŚiGW w Poznaniu, WFOŚiGW w Rzeszowie, WFOŚiGW w Szczecinie, WFOŚiGW w Toruniu, WFOŚiGW w Warszawie, WFOŚiGW w Zielonej Górze, WFOŚiGW we Wrocławiu, Województwo Lubelskie

 

 

logotypy

{"register":{"columns":[]}}