W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa osoby niepełnosprawnej w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi lub jednej z prokuratur rejonowych okręgu łódzkiego nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnej pomocy.
W celu jej uzyskania, prosimy o kontakt telefoniczny z kierownikiem sekretariatu danej jednostki prokuratury przed złożeniem wizyty (numery telefonów dostępne na podstronach informacyjnych jednostek organizacyjnych).
Prosimy o podanie numeru sprawy lub celu wizyty, a wówczas nasz pracownik ustali datę i godzinę przybycia do prokuratury oraz wymagany dla danej osoby niepełnosprawnej sposób udzielenia jej pomocy w zakresie dostępu do budynku, będącego siedzibą prokuratury, poruszania się po budynku oraz kontaktu z właściwym prokuratorem lub sekretariatem, który zajmie się Państwa sprawą.

{"register":{"columns":[]}}