W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Biuro Obsługi Interesantów

W Prokuraturze Regionalnej nie wydzielono specjalnej komórki do spraw obsługi interesantów. W prowadzonych sprawach kontaktować sie z odpowiednim sekretariatem lub prokuratorem. Dokumenty można przesyłać pocztą, składać w biurze podawczym. 

W sprawach skarg i wniosków zainteresowani  przyjmowani są :

  • codziennie w godzinach urzędowania Prokuratury Regionalnej  tj. od 7.30 do 15.30
  • w każdy poniedziałek : od  godziny 15.30 do 17.30 przez prokuratora pełniącego dyżur.

Prokurator Regionalny lub Zastępca Prokuratora Regionalnego przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki od 12.00 do 15.00.

Na czas obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii oraz z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obowiązku ochrony życia i zdrowia pracowników - wyłącza się możliwość wejścia osób trzecich (nie będących pracownikami prokuratury lub podmiotów wykonujących pracę na zlecenie prokuratury) do budynku prokuratur poznańskich przy ul. Solnej 10.
Wstęp możliwy jest jedynie dla funkcjonariuszy Policji i innych służb w wypadku wykonywania niezbędnych czynności służbowych, osób doprowadzonych lub wezwanych w związku z koniecznością przeprowadzenia z ich udziałem czynności procesowych oraz posiadających indywidualną zgodę kierownika jednostki. (Zarządzenie Prokuratora Okręgowego w Poznaniu nr 100/20 z dnia 17 września 2020 roku).
 Jednocześnie przypominamy, że do odwołania wstrzymane są przyjęcia interesantów w Prokuraturze Regionalnej w Poznaniu.

Informacje o dostepności dla osób z niepełnosprawnościami podano w zakładce Prokuratura bez barier.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
19.02.2021 14:04 Marek Sędziwy
Wytwarzający/ Odpowiadający:
prok. Anna Marszałek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Biuro Obsługi Interesantów 1.0 19.02.2021 14:04 Marek Sędziwy

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP