W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Rzecznik Prasowy

Anna MARSZAŁEK – prokurator Prokuratury Okręgowej w Poznaniu
tel kom. 502 195 913
e-mail: rzecznik.prasowy.rppoz@prokuratura.gov.pl

Komunikaty i informacje w sprawach bieżących zamieszczane są w zakładce Aktualności Prokuratury Regionalnej.

Rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej  w Poznaniu nie udziela porad prawnych, nie odpowiada na pytania prawne, nie dokonuje interpretacji przepisów prawa oraz nie przyjmuje skarg i wniosków od interesantów.

Adres poczty e-mail rzecznik.prasowy.rppoz@prokuratura.gov.pl nie służy do składania skarg i wniosków przez interesantów, ani też do przesyłana ofert handlowych, lecz do kierowania zapytań przez przedstawicieli środków masowego przekazu.

Sposób przyjmowania spraw, w tym skarg i wniosków, w Prokuraturze Regionalnej w Poznaniu opisany jest na stronie internetowej w zakładce: Sposób przyjmowania i załatwiania spraw.

Na stronie internetowej Prokuratury Regionalnej w Poznaniu w odrębnych zakładkach znajdują się także informacje dla pokrzywdzonych oraz osób z niepełnosprawnościami.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
19.02.2021 13:59 Marek Sędziwy
Wytwarzający/ Odpowiadający:
prok. Anna Marszałek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Rzecznik Prasowy 2.0 07.06.2022 09:20 Marek Sędziwy
Rzecznik Prasowy 1.0 19.02.2021 13:59 Marek Sędziwy

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}