W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dofinansowanie do zakupu instrumentów

Zdjęcie przedstawiające 4 akordeony Pgini z logo MKiDN w lewym górnym rogu z logo szkoły w prawym dolnym rogu i tekstem "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - Kwota dofinansowania 137.00,00 zł"

Jasno-szara grafika z logo szkoły w prawym górnym rogu, z logo MKiDN i barwami RP w na dole i tekstem po środku "PSM I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie, w ramach Programu "Infrastruktura Szkolnictwa Artystycznego, uzyskała dofinansowanie na zakup czterech profesjonalnych akordeonów guzikowych Pigini Super College i Pigini Teen. Kwota dofinasowania wynosi 137 000 zł, wartość całego projektu: 137 000 zł. Powyższe zadanie pn. Akordeony 2021 Dofinansowano ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem Państwa. zgodnie z art. 80 ust.1 ustawy z dnia 19.11.2009 o grach hazardowych"

{"register":{"columns":[]}}