W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Próba wyłudzania danych osobowych

Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że Państwowa Inspekcja Sanitarna przeprowadza wywiady epidemiologiczne z obywatelami w celu prowadzenia działań przeciwepidemicznych.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wywiady epidemiologiczne przeprowadzają z osobami, których dane zawarte są w systemach teleinformatycznych, wykorzystywanych zgodnie z przepisami prawa w pracy Inspekcji.

Sytuacje, w których anonimowe osoby dzwonią do obywateli i proszą o podanie danych osobowych w celu np.: umówienia osoby na test, są próbą wyłudzenia tych danych.

Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Krakowie ostrzega, że osobom anonimowym, które proszą o podanie danych osobowych, a nie o ich potwierdzenie, nie należy takich informacji udzielać.

Szczepienia przeciwko COVID-19

Badaj się i bądź zdrów

Profilaktyka 40 Plus

  • Pakiety badań
  • Jak zgłosić się na badanie
  • Pytania i odpowiedzi
  • Do pobrania
  • Przetwarzanie danych osobowych
Badaj się i bądź zdrów

Dokumenty i wnioski do pobrania

Dokumenty i wnioski do pobrania

Aktualności

zobacz wszystkie

Komunikaty

zobacz wszystkie

Akcje, kampanie, projekty

zobacz wszystkie
{"contentList":[{"name":"PSSE KRAKÓW","button":{"title":"zobacz pozostałe tweety","type":"EXTERNAL_PAGE","url":"pssekrakow"}}]}
{"register":{"columns":[]}}