W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sieradzu z dnia 02 czerwca 2021r. skierowany do odbiorców wody w Szpitalu Wojewódzkim im. Prymasa Kard. St. Wyszyńskiego w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz – Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy w Rafałówce, Rafałówka 2, 98-290 Warta

09.06.2021

woda1

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sieradzu informuje, iż w dniu 28 maja 2021r. Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu poinformował, o wykonaniu w ramach działań naprawczych przyłącza wodociągowego z sieci wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Grabinka, zarządzanego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Tadeusza Kościuszki 9, 98-290 Warta. Woda z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Grabinka, gm. Warta odpowiada wymaganiom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.