Oferta pracy na stanowisku ds. administracyjnych (pół etatu)

01.09.2021

Amb.

Ambasada RP w Bukareszcie ogłasza nabór na stanowisko ds. administracyjnych w Ambasadzie RP (0,5 etatu, 20h tygodniowo – możliwość elastycznego czasu pracy w zakresie godzin 8.30 – 16.30)

Zakres obowiązków:

  • kontakt z instytucjami rumuńskimi i firmami w kwestiach dotyczących realizowanych przez placówkę zadań z zakresu administracji, opracowywanie projektów umów i dokumentów;
  • realizacja zadań związanych z prowadzeniem gospodarki nieruchomościami najmowanymi przez Ambasadę;
  • udział w pracach przygotowujących przyjęcia Ambasady;
  • udział w czynnościach związanych z obsługą delegacji przyjeżdzających do Rumunii.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • posiadanie polskiego obywatelstwa;
  • znajomość języka rumuńskiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie;
  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji w instytucji publicznej lub firmie;
  • umiejętność swobodnego formułowania myśli w mowie i piśmie;
  • kultura osobista, odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań,  zorientowanie na osiąganie celów, terminowość;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do wykonania wstępnych badań lekarskich dopuszczających do pracy.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia;
  • umowę zawartą na prawie polskim (powołanie);
  • możliwość elastycznego czasu pracy w zakresie godzin 8.30 – 16.30;
  • pracę w sympatycznym zespole.

Oczekiwany termin rozpoczęcia zatrudnienia: październik/listopad 2021.

CV wraz z listem motywacyjnym oraz dodatkowymi dokumentami (kopiami) potwierdzającymi kwalifikacje kandydata prosimy przesyłać na adres e-mail: bukareszt.waf@msz.gov.pl.