W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kadra pedagogiczna

» SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Ewa Bujoczek - fortepian - kierownik sekcji
e.bujoczek@sm1st.wroclaw.pl

Urszula Antkowiak - fortepian
u.antkowiak@sm1st.wroclaw.pl

Katarzyna Bednarek-Wojtkowiak - fortepian
k.bednarek-wojtkowiak@sm1st.wroclaw.pl

Małgorzata Borkowska - fortepian
malgorzata.borkowska@sm1st.wroclaw.pl

Inga Chrabkowska - fortepian
i.chrabakowska@sm1st.wroclaw.pl

Małgorzata Jasińska - fortepian
m.jasinska@sm1st.wroclaw.pl

Katarzyna Jaxa-Chronowska - fortepian
k.jaxa-chronowska@sm1st.wroclaw.pl

Joanna Karpeta - akompaniament
j.karpeta@sm1st.wroclaw.pl

Urszula Kulczyk - fortepian
u.kulczyk@sm1st.wroclaw.pl

Maciej Kwinta - fortepian
m.kwinta@sm1st.wroclaw.pl

Agnieszka Lewandowska-Gryś - fortepian, akompaniament
a.lewandowska-grys@sm1st.wroclaw.pl

Marzena Łętowska-Darska - fortepian
m.letowska-darska@sm1st.wroclaw.pl

Irena Maciukiewicz-Schmidt - fortepian
i.maciukiewicz@sm1st.wroclaw.pl

Karolina Mazurek - akompaniament
k.mazurek@sm1st.wroclaw.pl

Zofia Mazurkiewicz-Styś - fortepian, akompaniament
z.mazurkiewicz-stys@sm1st.wroclaw.pl

Karolina Michalska - fortepian
k.michalska@sm1st.wroclaw.pl

Maria Miszczak - akompaniament
m.miszczak@sm1st.wroclaw.pl

Grażyna Ney - fortepian, akompaniament
g.ney@sm1st.wroclaw.pl

Piotr Niemiec - fortepian
p.niemiec@sm1st.wroclaw.pl

Barbara Osada - fortepian, akompaniament
b.osada@sm1st.wroclaw.pl

Anna Tober - akordeon
a.tober@sm1st.wroclaw.pl

» SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Urszula Maćkowska - skrzypce - kierownik sekcji
u.mackowska@sm1st.wroclaw.pl

Monika Adamiak - skrzypce
m.adamiak@sm1st.wroclaw.pl

Katarzyna Baranowska - wiolonczela
k.baranowska@sm1st.wroclaw.pl

Marzena Downar-Zapolska - altówka
m.downar-zapolska@sm1st.wroclaw.pl

Anna Dzierżanowska - skrzypce
a.dzierzanowska@sm1st.wroclaw.pl

Agata Furmanowska - gitara
a.furmanowska@sm1st.wroclaw.pl

Dorota Gawlikowska - skrzypce
d.gawlikowska@sm1st.wroclaw.pl

Radosław Gruba - wilonczela
r.gruba@sm1st.wroclaw.pl

Małgorzata Jakóbczak - gitara
m.jakobczak@sm1st.wroclaw.pl

Ewa Kuzio - skrzypce
e.kuzio@sm1st.wroclaw.pl

Bogumiła Maternik - gitara
b.maternik@sm1st.wroclaw.pl

Paulina Rosłaniec - kontrabas
​​​​​​​p.roslaniec@sm1st.wroclaw.pl

Aneta Szczygielska - skrzypce
a.szczygielska@sm1st.wroclaw.pl

Halina Zwiercan - skrzypce
h.zwiercan@sm1st.wroclaw.pl

» SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI

Małgorzata Ryk- flet - kierownik sekcji
m.ryk@sm1st.wroclaw.pl

Kazimierz Bujoczek - trąbka
k.bujoczek@sm1st.wroclaw.pl

Witold Doroba - klarnet
w.doroba@sm1st.wroclaw.pl

Magdalena Janas - saksofon
m.janas@sm1st.wroclaw.pl

Krzysztof Loho - perkusja
k.loho@sm1st.wroclaw.pl

Kamil Podlejski - klarnet
k.podlejski@sm1st.wroclaw.pl

Henryk Rymarczuk - flet
h.rymarczuk@sm1st.wroclaw.pl

Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk - flet
a.rymarczuk-swinczyk@sm1st.wroclaw.pl

Ewelina Słuszniak - obój
e.sluszniak@sm1st.wroclaw.pl

Paweł Spychała - trąbka
p.spychala@sm1st.wroclaw.pl

Małgorzata Świętoń - flet
m.swieton@sm1st.wroclaw.pl

Radosław Tokarz - saksofon
r.tokarz@sm1st.wroclaw.pl

Wiktoria Ulatowska (zastępstwo za Ewelinę Słuszniak)  - obój
w.ulatowska@sm1st.wroclaw.pl

Andrzej Waloszczyk - perkusja
a.waloszczyk@sm1st.wroclaw.pl

Jagoda Wojtylak - perkusja
j.wojtylak@sm1st.wroclaw.pl

» NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Jolanta Bukowińska-Wichrowska - kształcenie słuchu
j.wichrowska@sm1st.wroclaw.pl

Maja Flis - kształcenie słuchu
m.flis@sm1st.wroclaw.pl

Jakub Fornagiel (zastępstwo za Maję Flis) - kształcenie słuchu
j.fornagiel@sm1st.wroclaw.pl

Hanna Gąsiorek - podstawy rytmiki
h.gasiorek@sm1st.wroclaw.pl

Michał Kanafa - orkiestra, kwartet, chór
m.kanafa@sm1st.wroclaw.pl 

Małgorzata Kasperska - kształcenie słuchu, podstawy rytmiki
m.kasperska@sm1st.wroclaw.pl

Anna Kierakowicz - podstawy rytmiki
a.kierakowicz@sm1st.wroclaw.pl

Amelia Kramarczyk-Pępek - chór
a.kramarczyk-pepek@sm1st.wroclaw.pl

Anna Mendyk - podstawy rytmiki
a.mendyk@sm1st.wroclaw.pl

Anna Wagner - audycje muzyczne, wiedza o muzyce
a.wagner@sm1st.wroclaw.pl

Urszula Zaleska (zastępstwo za Maję Flis) - kształcenie słuchu
u.zaleska@sm1st.wroclaw.pl

Iwona Zębik - kształcenie słuchu, podstawy rytmiki
i.zebik@sm1st.wroclaw.pl

» BIBLIOTEKA

Agnieszka Horbowa
a.horbowa@sm1st.wroclaw.pl

» PSYCHOLOG SZKOLNY

Maja Szymańska
m.szymanska@sm1st.wroclaw.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
05.01.2023 11:20 Katarzyna Górnaś
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Koszyczarek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Kadra pedagogiczna 4.0 21.02.2024 17:41 Katarzyna Górnaś
Kadra pedagogiczna 3.0 30.01.2024 08:55 Katarzyna Górnaś
Kadra pedagogiczna 2.0 07.11.2023 14:38 Katarzyna Górnaś
Kadra pedagogiczna 1.0 05.01.2023 11:20 Katarzyna Górnaś

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}