W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Administracji powstał w odpowiedzi na potrzeby zdrowotne mieszkańców, z myślą o nich stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści z medycyny, wyposażeni w nowoczesny sprzęt, mają możliwości wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności dla dobra naszych Pacjentów.  

Misją naszego szpitala jest „dobrze leczyć” czyli skutecznie i bezpiecznie w sposób zapewniający Pacjentom możliwie szybki powrót do sprawności i pełnego zdrowia. Realizujemy ją dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i zaangażowania personelu medycznego z nowoczesną technologią oraz najwyższą troską o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta. 

Wybierając SP ZOZ MSWiA w Szczecinie powierzają Państwo swoje zdrowie w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze posiadają bogaty dorobek naukowy o raz duże doświadczenie operacyjne. W trosce o Pacjenta stale poszerzają i doskonalą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. Procesy diagnostyczne opieramy na nowoczesnym sprzęcie medycznym wiodących światowych procentów. Sercem szpitala jest blok operacyjny, pracownia naczyniowa i endoskopowa wyposażone w zaawansowane urządzenia laparaskopowe, USG, EUS oraz nowoczesne urządzenia do monitorowania stanu Pacjenta w trakcie wykonywanego zabiegu. Pacjent po operacji monitorowany jest w Sali intensywnego nadzoru, a bezpieczeństwo i jakość wykonywanych w naszym szpitalu zabiegów zapewniają profesjonalnie przeprowadzone procesy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych w doskonale wyposażonej sterylizatorni. 

Na komfort pobytu wpływa także profesjonalna i życzliwa opieka pielęgniarska, a także dostępność do pełnej informacji o stanie zdrowia. Ponadto oferujemy pomoc psychologiczną dla Pacjentów szpitala i ich bliskich na każdym etapie leczenia. Mówimy otwarcie i zrozumiale o wszystkich aspektach pobytu w szpitalu i każdemu pomagamy zrozumieć własną sytuację i podjąć właściwą decyzję. Dbamy o rodzinną i ciepłą atmosferę, ponieważ uśmiech i pozytywne relacje silnie wspierają proces leczenia.  
 

{"register":{"columns":[]}}