W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Urszula Dubejko

Dyrektor Generalna

Dyrektor Generalny Ministerstwa Środowiska - Urszula Dubejko

Ukończyła ekonomię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia doktoranckie w dziedzinie makroekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Absolwentka programu TPE w IESE Business School i europejskiego prawa konkurencji w College of Europe w Brugii.

Zdobyła doświadczenie w administracji rządowej – zajmując kierownicze stanowiska w KPRM, Ministerstwie Sprawiedliwości, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Była przewodniczącą Rady Nadzorczej Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Swoją ścieżkę zawodową kształtowała również w międzynarodowej firmie doradczej Deloitte.  W tym czasie poświęcała się zagadnieniom w obszarze doradztwa dla sektora publicznego i rynków regulowanych.

Prowadziła zajęcia z mikroekonomii, statystyki i analizy ekonomicznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz w Szkole Głównej Handlowej.

Jest autorką licznych publikacji z dziedziny ekonomii i prawa konkurencji.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
22.05.2020 15:49 Jolanta Żuk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Ministerstwo Środowiska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Urszula Dubejko 1.0 22.05.2020 15:49 Jolanta Żuk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}