W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KOMUNIKAT: Nowe zasady obsługi klienta od 25.05.2020 r.

KOMUNIKAT

Z uwagi na zmiany w obsłudze klienta, które wchodzą z dniem 25.05.2020 r. uprzejmie prosimy o zapoznanie się nowymi zasadami przyjmowania w poszczególnych punktach.

PASZPORTY

Bydgoszcz

Informujemy, że złożenie wniosku o paszport  oraz odbiór dokumentu paszportowego są możliwe po uprzedniej rejestracji internetowej (http://webqms3.pl/kpuw_bydgoszcz/public/) lub telefonicznej pod numerem telefonu: 52 349 7264.

Toruń

Informujemy, że złożenie wniosku o paszport oraz odbiór dokumentu paszportowego są możliwe po uprzedniej rejestracji internetowej (http://webqms3.pl/kpuw_torun/public/) lub telefonicznej pod numerem telefonu: 56 611 51 43.

Włocławek

Informujemy, że złożenie wniosku o paszport  oraz odbiór dokumentu paszportowego  są możliwe po uprzedniej rejestracji internetowej (https://bezkolejki.eu/kpuw_wloclawek/Reservation) lub telefonicznej pod numerem telefonu: 54 231 42 43.

Punkt Paszportowy w Inowrocławiu

Informujemy, że złożenie wniosku o paszport oraz odbiór dokumentu paszportowego są możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu: 52 359 2180.

Punkt Paszportowy w Grudziądzu

Informujemy, że złożenie wniosku o paszport oraz odbiór dokumentu paszportowego są możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu: 56 451 44 36.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy przychodzić do Urzędu 10 minut przed umówioną wizytą.

CUDZOZIEMCY

Informujemy, że aktualnie jest możliwość odbioru karty pobytu dla cudzoziemca oraz uzupełnienia braków formalnych do wniosków o wydanie zezwolenia na pobyt po wcześniejszej rejestracji internetowej STRONA REJESTRACJI . Dodatkowo informujemy, że w  przypadku odbioru karty pobytu oraz uzupełnienia braków formalnych Urząd będzie także kontaktował się z Państwem telefonicznie.

Prosimy przychodzić do Urzędu w celu realizacji wizyty 10 minut przed wyznaczoną godziną.

Wnioski na pobyt cudzoziemca oraz wnioski o wydanie zezwolenia na pracę można składać pocztą lub poprzez ePUAP.

Ważne: rejestracja na uzupełnienie braków formalnych dotyczy tylko osób, które otrzymały pismo z wezwaniem do uzupełnienia brakujących dokumentów.

 

OBYWATELSTWO

Informujemy, że aktualnie wizyty klientów w sprawach poświadczenia posiadania lub utraty obywatelstwa polskiego oraz nadania lub zrzeczenia się obywatelstwa polskiego, są umawiane wyłącznie po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem adresu e-mail: obywatel@bydgoszcz.uw.gov.pl.

KARTA POLAKA- świadczenie pieniężne

Informujemy, że aktualnie wizyty klientów w sprawie złożenia wniosku o przyznanie świadczenia pieniężnego dla posiadaczy Karty Polaka są umawiane wyłącznie po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem adresu e-mail: jgolembiewska@bydgoszcz.uw.gov.pl.

 

O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco.