W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Platforma zakupowa

Platforma zakupowa Open Nexus to narzędzie do przejrzystej komunikacji z wykonawcami. wykonawcy składają oferty bezpośrednio na stronie danego postępowania, w którym zamierzają wsiąść udział.

Jeżeli chcą Państwo zostać wykonawcą Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy, zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. W tym celu należy odwiedzić zakładkę "Zostań wykonawcą", zaznaczyć kategorię oraz zostawić adres e-mail. Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02. Zapraszamy do współpracy wszystkich solidnych wykonawców.

https://platformazakupowa.pl/pn/witd.bydgoszcz

 

 

{"register":{"columns":[]}}