W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konsulat Generalny RP w Mediolanie

INFORMACJE DLA TURYSTÓW - PROSZĘ PRZECZYTAĆ PRZED KONTAKTEM Z KONSULATEM

adres: via Monte Rosa, 6 20149 Milano
telefon: +39 02 45 38 1500
fax: +39 02 45 38 1545
e-mail: mediolan.kg.sekretariat@msz.gov.pl
pec: consolatopolaccomilano@pec.it
esp (elektroniczna skrzynka podawcza)Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie

godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek: 9:00-13:00
wtorek: 9:00-13:00
środa: 9:00-13:00
czwartek: 13:00-17:00
piątek: 9:00-13:00

Konsulat Generalny RP w Mediolanie obsługuje obywateli polskich i cudzoziemców zamieszkałych lub przebywających czasowo na terenie północnych regionów Włoch: Friuli-Wenecja Julijska, Wenecja Euganejska, Emilia-Romania, Trydent-Górna Adyga, Lombardia, Liguria, Piemont, Dolina Aosty.

 

Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa na teren Konsulatu Generalnego RP w Mediolanie zabrania się wnoszenia:

  • przedmiotów niebezpiecznych, narzędzi;
  • noży, wszelkiego rodzaju broni, amunicji;
  • materiałów pirotechnicznych, alkoholu;
  • plecaków oraz bagaży o dużych gabarytach.

Prosimy również o nieużywanie na terenie placówki telefonu komórkowego oraz innych sprzętów nagrywających obraz i/lub dźwięk.

Zabrania się fotografowania, filmowania oraz nagrywania zarówno personelu, jak i wnętrz placówki.

 

Telefon ALARMOWY

Tylko w sytuacjach losowych, wymagających natychmiastowej interwencji konsula np. wypadki, zgony, zatrzymania możliwy jest kontakt pod numerem telefonu: +39 335 56 85 786  (czynny poza godzinami urzędowania). E-mail konsula dyżurnego (w sprawach nagłych): mediolan.kg.dyzurny@msz.gov.pl. Przed wykonaniem telefonu w sprawie związanej z koronawirusem, prosimy o zapoznanie się z informacją dla podróżujących. 

 UWAGA!  Pod tym numerem telefonu nie udziela się zwykłych informacji z zakresu działania Konsulatu Generalnego (np. spraw paszportowych lub stanu cywilnego). Z uwagi na ograniczoną liczbę linii telefonicznych oraz w celu zapewnienia profesjonalnego i sprawnego załatwiania spraw, sugerujemy kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Sekretariatem w godzinach pracy urzędu.

Media społecznościowe

Twitter: @PLinMilano

{"register":{"columns":[]}}